For International Couples

altRANDEVU İÇİN :0 (212) 867 75 00 /  0 (212) 867 79 38


ADRES: Beylikdüzü Caddesi No:3 Beylikdüzü/İST

Sayın misafirimiz lütfen dikkatlice okuyunuz, Merkezimizden görüşme ve muayene randevusu almak için mesai saatleri içinde (08.30-17.30) Koordinatörümüz Gülden Hanımı 0212 867 7 500  numaradan, mesai saatleri dışında santralimizi 0 (212) 8677500 numaradan arayınız.

- Sorularınızı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. adresine mail atabilir ya da anasayfamızdaki soru formu aracılığı ile bize ulaştırabilirsiniz.

- Bilgilerinizi eksiksiz girmeniz cevabın size ulaşması için önemlidir!

- Sorunuzu yöneltmeden sitemi iyice araştırınız belki de cevaba çok daha kısa sürede ulaşabilirsiniz.
- Bazen ameliyatlar veya iş yoğunluğu durumlarında telefonunuza cevap verilemeyebilir. Bu durumlarda lütfen yeniden aramaktan çekinmeyiniz.
- Gerçekten acil durumların dışındatelefon etmek için lütfen makul saatlerin oluşmasını bekleyiniz.


Sayın Hasta Adayımız;

 1. Danışma ve ön bilgi alma talebiyle gelen çiftlerden ücret alınmamaktadır.
 2. Muayene ücrete tabiidir.
 3. Hastanemizde Emekli Sandığı, SSK, Bağkur karneleri geçerlidir.  Muayene ücreti için bir miktar fark ödenmesi gerekmektedir.
 4. Hemen hemen tüm özel sağlık sigortaları ve tüm kredi kartları da geçerlidir.
 5. Muayeneye gelirken eski veya yeni, tüm tıbbi dokümanlarınızı (tetkik, ameliyat raporu, rahim filmi, ultrason vs.) yanınızda getirmeyi lütfen unutmayınız.

Gizlilik Kuralı Muayene kadın ve eşi için çok özel bir durumdur.  Hekime başvuru nedeniniz ve size ait kaydettiğimiz tüm bilgiler sizin yasal haklarınız kapsamında (T.C. Sağlık Bakanlığı Hasta Hakları Yönetmeliği, RG.,01.08.1998, 23420) tümüyle gizli tutulacaktır .

 

alt
HASTANEMİZE VE TÜP BEBEK MERKEZİMİZE ULAŞIM

 • Tüp Bebek Merkezimiz hastanemizin 3. katında yer almaktadır.
 • Hastanemiz ise Beylikdüzü semtinin merkezinde E-5 otoyolunun hemen kenarında olup ulaşım oldukça rahattır.
 • İstanbul'dan Edirne istikametine giderken E5 otoyolunun sol tarafında kalmaktadır.
 • Çatalca, Silivri, Bahçeşehir, Esenyurt ve Büyükçekmece’den ulaşım tek araçla sağlanmaktadır.
 • Mecidiyeköy, Taksim ve Bakırköy’den kalkan Beylikdüzü otobüsleri Medicana İnternational Hastanesinin önünden geçmektedir.
 • Tüm Trakya bölgesine hitap eden hastanemize Tekirdağ, Kırklareli ve Edirne'den de E-5 otoyolunu takip ederek doğrudan ulaşabilirsiniz.

Anadolu yakasından gelmek için: Tuzla-Pendik-Kartal-Maltepe-Kadıköy-Ümraniye semtlerinden ulaşım.

Özel Aracınızla: Çevre yolunu takip ederek Boğaziçi köprüsünden geçerek Levent, Beşiktaş, Sarıyer yol ayrımlarını geçip, Mecidiyeköy, Şişli, Çağlayan, Okmeydanı çevre yolundan Topkapı istikametine devam ederek Cevizlibağ, Merter, Güngören, Bakırköy, İncirli, Ataköy, Şirinevler, Yenibosna, Küçükçekmece ve Avcılar’dan sonra E-5 Otoyolu’nun kenarında sol’da kalmaktadır. Avcılardan sonra Beylikdüzü semtine gelindiğinde üstgeçidin altından sağa doğru dönerek ve üstgeçidin üzerine çıkarak ve tabelaları takip ederek Hastanemizin önüne gelebilirsiniz.

Otobüs ile: Bulunduğunuz mevkiden Mecidiyeköy, Şişli veya Taksim’e gelerek Beylikdüzü Otobüslerine aktarma yapabilirsiniz.

Gaziosmanpaşa, Eyüp ve Fatih'ten gelmek için :  Cevizlibağ’a gelebilir ve oradan da Beylikdüzü Otobüsleri’ne binerek Medicana İnternational Hastanesi’nin önünde inebilirsiniz.